Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 15:00
Undead Labs z nowym studiem w Luizjalnie
417V

Undead Labs otwiera studio w Nowym Orleanie. Kolejne projekty w drodze?

Twórcy State of Decay otwierają kolejne studio, tym razem w Nowym Orleanie. Wiele wskazuje na to, że czekają nas kolejne tytuły od tej załogi. 

Undead Labs to studio, które najbardziej znane jest z dwóch gier tej samej serii: State of Decay State of Decay 2. Obie cieszą się pozytywnym rozgłosem wśród graczy z urządzeń Microsoftu. Wygląda na to, że studio zamierza się prężnie rozwijać. 

Przemawia za tym fakt, iż własnie otwarty został nowy budynek firmy, tym razem w Nowym Orleanie (tereny Luizjany). Co więcej, powstanie także partnerska akademia tworzenia gier, do której dołączą potencjalni przyszli deweloperzy. W oświadczeniu ekipy czytamy:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc ogłosić, że założyciel i szef Undead Labs, Jeff Strain, rozpoczyna zupełnie nową, ekscytującą inicjatywę. Jak wie każdy, kto miał do czynienia ze State of Decay, wielkie pomysły nie zawsze rodzą się w największych miastach, tudzież na najprężniejszych osiedlach. Czasem wszystko rozpoczyna się w małych miejscach. Niemniej jednak, tworzenie gier wymaga większych baz. 

Jeff otwiera nowe studio i akademię deweloperską w Nowym Orleanie, w Luizjanie. Ze wsparciem Xboksa oraz Microsoftu, Jeff zamierza kontynuować swoją rolę jako szef studia, a przy tym rozwijać szansę dla nowych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje kariery. Może jest tam ktoś, kto ma wizję następnego State of Decay i tylko czeka na szansę! 

Wygląda na to, że rozwój idzie w jak najlepszym kierunku. Pozostaje liczyć na to, że kolejne projekty od Undead Labs będą tylko lepsze, niż wydane dotychczas. 

Więcej informacji o grach tego studia:

Źródło: https://wccftech.com/undead-labs-opening-a-new-studio-and-academy-in-new-orleans/

Tagi: Microsoft Game Studios State of Decay 2 Undead Labs