Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 16:10
Ghost of Tsushima artbook
464V

Ghost of Tsushima dostanie oficjalny artbook. Ponad 200 stron wizualnej gratki dla fanów

Jedna z głośniejszych premier tego roku, Ghost of Tsushima, doczeka się oficjalnej książki zawierającej prace graficzne związane z grą. Artbook trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. 

Ghost of Tsushima to jedna z ostatnich dużych gier, jakie zadebiutuję wyłącznie na PlayStation 4. Jej zapowiedzi pojawiają się od kilku miesięcy, a my wiemy już, że gra trafi do nas w połowie tego roku. Będzie to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych premier. 

Najwięksi fani będą mogli zaopatrzyć się w świetny gadżet związany z grą. Mowa oczywiście o artbooku. Jego powstanie zapowiedziano na oficjalnym profilu gry, na Twitterze. Za wydanie go odpowiadać ma bardzo znane wydawnictwo Dark Horse, które ma swoim portfolio sporo tego typu projektów. 

Wydanie ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w jego drugiej połowie. Składać się będzie z ponad 200 stron, które przedstawią zakulisowe materiały z tworzenia gry oraz dadzą wgląd w prace całego zespołu, aby ostatecznie dojść do tego, w co przyjdzie nam zagrać już 26 czerwca

Jak możemy przeczytać na stronie Dark Horse, za fizyczne wydanie przyjdzie nam zapłacić 49,99 dolarów (aktualnie, w promocji, koszt to ok. 35 dolarów), a więc niewiele mniej, niż 200 złotych. Zamówienia przedpremierowe można składać już teraz poprzez Amazona. Jeśli jesteście fanami tego typu książek, to zdecydowanie warto, albowiem biorąc pod uwagę stylistykę gry, całość może być niezwykle okazała.

artbook GoT

Za podesłanie informacji dziękuję użytkownikowi RasMass! :)

Więcej o grze przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Ghost of Tsushima sony Sucker Punch