Ghost of Tsushima. Sucker Punch rozdaje prezent świąteczny. Przepiękny dynamiczny motyw do odebrania

News
3343V
Ghost of Tsushima. Sucker Punch rozdaje prezent świąteczny. Przepiękny dynamiczny motyw do odebrania
Mateusz Wróbel | 24.12.2019, 10:51

Twórcy Ghost of Tsushima udostępniają piękny dynamiczny motyw, który możecie odebrać za darmo do 31 stycznia 2020 roku.

Studio Sucker Punch odpowiedzialne za nadchodzącą grę Ghost of Tsushima postanowiło umilić czas oczekiwania na kolejne materiały promujące. Z okazji świąt, amerykański zespół opublikował przepiękny dynamiczny motyw, który każdy chętny może sobie przypisać do konta. Kody wygasają 31 stycznia 2020 roku.

Aby to zrobić, musicie z poniższej listy wybrać odpowiedni kod, wejść w PlayStation Store, kliknąć zakładkę "Zrealizuj Kod" i wpisać klucz. Po tym, motyw zostanie przypisany do Waszego konta i możecie go ustawić z poziomu ustawień konsoli.

Dla przypomnienia, Ghost of Tsushima będzie ostatnią ogromną ekskluzywną grą na konsolę PlayStation 4. Sony zadbało o mocne zamknięcie obecnej generacji, serwując nam tytuł, który po pierwszych materiałach rośnie nam na ogromny hit. Studio Sucker Punch zapowiadało już, że będzie to najambitniejszy projekt studia, a sama gra ma być ogromna i na każdym kroku tętnić życiem. Ghost of Tsushima zadebiutuje najprawdopodobniej w drugiej połowie nadchodzącego roku.

Warto przeczytać:

Źródło: Twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych