SKLEP

Music is the healer
Oceń profil
+ +52 -
RasMass
Ranking: 73 Poziom: 66
PD: 36653
REPUTACJA: 11998
Konsole
PlayStation PlayStation Classic PlayStation 2 PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation VR PlayStation Portable PlayStation Vita NES Mini NES SNES Nintendo 64 Nintendo Wii Nintendo 3DS GameCube Game Boy Sega Master System Sega Mega Drive Sega Dreamcast Xbox Amiga Atari 2600 Commodore 64 PC Pegasus
Ostatnie osiągnięcia
Setka? Bardzo chętnie Big Boss Król nerdów Master Chief

Imię i nazwisko: Michał

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 35 lat

PSN ID: RasMass

Dołączył: 02.04.2010

Miasto: Katowice

Twitch: RasMass

Dałem plusów/minusów: 4109/229

Otrzymałem plusów/minusów: 6960/238

Napisałem komentarzy: 3126

Założyłem dyskusji: 9

Napisałem postów na forum: 138

Osiągnięć zdobyłem: 125/215 (58%)

Dodałem gier: 1

Napisałem recenzji: 0

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 3

Dodałem gramotów: 165

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: God of War (2018)

Oceniłem: 1426 tytułów

Gram: 5 tytułów

Mam: 371 tytułów

Ukończyłem: 606 tytułów

Chcę zagrać: 11 tytułów

O sobie

Jestem graczem od 30 lat - miałem to szczęście, że już w latach 80-tych pojawiły się w moim domu Atari 2600 i Commodore 64 - to była miłość od pierwszego wejrzenia i tak ze sprzętami do grania zostało mi do dzisiaj :)  Bardzo przywiązuje się do sprzętów, tak więc nie wyrzucam, oddaje/odsprzedaję, moich konsol. Uwielbiam retro, dlatego też w moim domu wciąż stoi kineskopowy telewizor, na którym odpalam sobie co jakiś czas PSX-a, czy inne N64 :)

Uwielbiam wszelakie RPG (Persona, Final Fantasy, The Elder Scrolls), ze szczególnym uwzględnieniem tych gier które oferują turowy/ATB system walki. Kocham klasyczne przygodówki (Broken Sword, Discworld) i dobre scenariusze. Grafika, framerate, klatki - to wszystko jest dla mnie mało ważne, liczy się przyjemność, którą daje mi historia.

Jestem wielkim fanem Hideo Kojimy, a historię którą opowiedział we wszystkich częściach serii MGS, uważam za najbardziej złożoną, kompleksową i zakręconą w branży gier, a także jedną z najlepszych w całej kulturze popularnej, wliczając w to filmy, seriale i książki - Mistrz.

 

Jestem też wielkim fanem muzyki i wszelakich festiwali muzycznych. Pewnie łatwiej byłoby napisać czego nie lubię i nie słucham, ale może rzucę paroma gatunkami, które od razu przychodzą mi go głowy:

reggae, dub, jazz, punk rock, drum'n'bass, ragga jungle, trip hop, alternative hip hop, funk, ska, szeroko pojęta elektronika, nie pogardzę też metalami ciężkimi, itd., itd. :)

 

W wolnym czasie pochłaniam też masę seriali, czym bardziej są one zakręcone, tym lepiej, dlatego moje ulubione produkcje to między innymi:

Miasteczko Twin Peaks, Utopia, Przystanek Alaska, Mr. Robot, Świat według Bundych, Latający Cyrk Monthy Pythona, Breaking Bad, Czerwony Karzeł czy Battlestar Galactica.

Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika RasMass

Gry użytkownika RasMass   

Miesięcznik PSX Extreme