Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2020 09:49
Assassin's Creed 2020
2865V

Assassin's Creed 2020 to podobno nie Ragnarok. Analityk zaprzecza wszystkim informacjom

W kwietniu ubiegłego roku po raz pierwszy usłyszeliśmy o Assassin's Creed Ragnarok. Od tego czasu już kilkukrotnie widzieliśmy grę w ofertach różnych sklepów, a także zostały opublikowane szczegółowe informacje dotyczące produkcji. Zdaniem Daniela Ahmada – tym razem wszyscy się mylą.

W ubiegłym roku systematycznie pojawiały się przecieki dotyczące nowej odsłony serii Assassin's Creed. Ubisoft w 2019 roku nie zapewnił nowej odsłony, a 2020 rok ma być czasem debiutu dopracowanej wersji, która najprawdopodobniej trafi na dwie generacje.

Już w kwietniu umiejscowienie wydarzeń potwierdził Jason Schreier z Kotaku informując, że gra zaprowadzi zainteresowanych do czasów Wikingów. W sprawie tytułu wypowiedział się Daniel Ahmad – zdaniem analityka z Niko Partners niemal wszystkie dotychczasowe przecieki dotyczące nowej części Assassin's Creed są błędne. Gra nawet nie nosi nazwy Ragnarok.

Mamy w tej sytuacji dwie różne informacje od dwóch osób, które zazwyczaj posiadały wiadomości zgodne z prawdą – Ahmad jako pierwszy zapowiedział duże ogłoszenie z wewnętrznych oddziałów Sony, którym później okazało się przełożenie daty premiery The Last of Us 2.

Niezależnie od tego w jakich realiach przyjdzie walczyć kolejnemu skrytobójcy, nowy Assassin's Creed musi zostać pokazany w ciągu najbliższych miesięcy. Produkcja trafi na rynek pod koniec roku.

Assassins Creed 2020 nie Ragnarok

Jesteście zainteresowani tematem nowego Assassin's Creed? Przeczytajcie te wiadomości:

Źródło: https://www.psu.com/news/next-assassins-creed-not-called-ragnarok-recent-leaks-debunked-report/

Tagi: Assassin's Creed 2020 assassin's creed ragnarok Daniel Ahmad przecieki