Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 11:45
Epic Games Store z listą życzeń
347V

Epic Games Store dodaje listy życzeń! Wyczekiwana funkcja nareszcie dostępna

Wreszcie, po miesiącach oczekiwań, na Epic Games Store pojawiła się funkcja, której społeczność domagała się od kilku miesięcy. 

Epic Games Store od momentu wydania zbiera niemałe baty od społeczności gier wideo. Wielu użytkowników PC zarzuca firmie niedopracowanie produktu i zbieranie klientów drogami, którymi nie powinno się tego robić (jak wabienie na darmowe gry). Wygląda jednak na to, że platforma stale się rozwija. 

I najlepszym tego przykładem jest dodanie nowej, wyczekiwanej funkcji w ubiegłym tygodniu. Na Epic Games Store wreszcie pojawiły się listy życzeń! Aby zrobić to, wystarczy wejść na podstronę konkretnego tytułu i zaznaczyć ikonkę serca obok opcji zakupu. 

Sprawi to, że wszystkie wyróżnione w ten sposób projekty pojawią się w osobnej zakładce, gdzie będziemy mogli na bieżąco kontrolować ich cenę i rozwój. Co niezwykle ciekawe, twórcy zapowiadają, że już niedługo wzbogacone zostanie to o powiadomienia e-mail, które traktować będą o promocjach na zaznaczone przez nas produkcje. Wygląda na to, że wszystko rozwija się w dobrym kierunku. 

Przedstawiciele Epica, na koniec komunikatu dodali bardzo pozytywną informację

Mamy już zaplanowanych kilka ulepszeń do wprowadzenia w przyszłych aktualizacjach, ale z chęcią wysłuchamy Twoich sugestii. Daj nam znać, co uważasz na naszych mediach społecznościowych! 

Nam pozostaje więc jedynie czekać i liczyć, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku, a do sklepu firmy przekona się coraz więcej ludzi- oczywiście, poprzez idące przed tym udogodnienia. 

epic lista życzeń

Więcej informacji o Epic Games Store:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/news/wishlists-are-here?lang=pl&sessionInvalidated=true

Tagi: Epic Games Store lista życzeń wishlist