Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2020 16:11
Watch Dogs
1183V

Watch Dogs i The Stanley Parable będą wkrótce dostępne za darmo

Epic Games potwierdziło kolejne gry dostępne za darmo. Gracze jeszcze w marcu pobiorą między innymi Watch Dogs. Zainteresowani mogą przygotowywać komputery na darmowe produkcje twórców Fortnite.

Tak jak zapowiadaliśmy, Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike oraz Mutazione są już dostępne za darmo, ale Epic Games kontynuuje promocję i zainteresowani już mogą szykować się na następne produkcje. W końcu na liście darmowych gier pojawiła się nowa propozycja od Ubisoftu.

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo od 19 marca

Od 19 do 26 marca na liście bezpłatnych gier Epic Games pojawią się kolejne dwa tytuły. Watch Dogs i The Stanley Parable tym razem będą dostępne w ramach specjalnej promocji – Epic Games wciąż zachęca do swojego sklepu szerokie grono odbiorców i trzeba przyznać, że darmowe tytuły mogą sprawić, że wielu graczy zdecyduje się zainstalować dodatkową platformę.

Watch Dogs trafił na rynek w 2014 roku i gra zebrała oceny na poziomie 77% - Ubisoft musiał zmierzyć się z falą negatywnych opinii, ponieważ pierwszy pokaz nowego IP zaprezentował znacznie ładniejszy świat przeładowanymi efektownymi miejscówkami. Natomiast The Stanley Parable wskoczył na półki sklepowe w 2013 roku i jest to doceniona przygodówka (88%).

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: The Stanley Parable watch dogs