Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2020 17:52
Apple WWDC
443V

Apple reaguje na koronawirusa. Producent iPhone'ów pokaże nowości na nowym WWDC 2020

Apple nie podąża drogą wielu innych korporacji i nie odwołuje swojej corocznej konferencji. WWDC 2020 zostanie zorganizowane, ale w zupełnie nowym formacie – korporacja stawia na sieciowe wydarzenie.

Apple nie zamierza ryzykować zdrowia swoich klientów, współpracowników oraz partnerów, ale jednocześnie korporacja nie chce odwołać tegorocznego WWDC. Fani nie mogą jednak liczyć na standardowe wydarzenie – wszystko zostanie przeniesione do Sieci.

Światowa Konferencja Deweloperów Apple 2020 odbędzie się w czerwcu, ale aktualnie Apple nie precyzuje terminu rozpoczęcia show. Widzowie mogą jednak liczyć na „zupełnie nowy format internetowy”, który zapewni mnóstwo treści dla konsumentów, dziennikarzy oraz programistów.

Apple zamierza zapewnić prezentację, która trafi do milionów kreatywnych i innowacyjnych programistów – będzie to idealna okazja do poznania przyszłości systemów (iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS) oraz zebrania informacji dotyczących pracy nad urządzeniami amerykańskiego producenta.

Jak widać nawet Apple musi odpowiednio reagować na rynkową sytuację, by dbać o bezpieczeństwo swoich fanów, a jednocześnie móc zaoferować odpowiednie standardy wydarzenia.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://www.apple.com/newsroom/2020/03/apples-wwdc-2020-kicks-off-in-june-with-an-all-new-online-format/

Tagi: apple iphone koronawirus wwdc wwdc 2020