Iza Łęcka Iza Łęcka 13.03.2020 08:13
Final Fantasy VII Remake
1057V

Square Enix z „najmocniejszym zestawem gier w historii”. Japończycy szykują next-genowe produkcje

Square Enix to kolejny wydawca, który reaguje na decyzję dotyczącą odwołania E3 2020. Japoński wydawca i producent gier na targach w Los Angeles planował zaprezentować „najmocniejszy zestaw gier” w swojej historii. Obecnie więc poszukiwane są odpowiednie sposoby pokazania produkcji szerokiej publiczności.

Rezygnacja z E3 2020 wpływa na działania największych firm z naszej branży. Square Enix to kolejny wydawca, dla którego tegoroczne targi w Los Angles miały być znaczące ze względu na prezentowane tytuły – firma mówi wprost o „mocniejszym niż kiedykolwiek” zestawie produkcji. Japończycy wspominają o IP na 2020 rok i next-genowych grach.

Przed Square Enix bardzo dobre miesiące wypełnione debiutami wyczekiwanych tytułów – w kwietniu odbędzie się premiera Final Fantasy VII Remake, we wrześniu zagramy w Marvel's Avengers, a to przecież dopiero początek. Najpewniej targi miały być imprezą, podczas której wiele niespodzianek miało ujrzeć światło dzienne.

Wydawca wyraził poparcie dla decyzji ESA, ale zarazem zaznaczył, że szuka teraz innych opcji, by podzielić się z fanami przygotowanym line-upem. Możemy się spodziewać, że Square Enix oczaruje nas kilkoma niespodziankami – już teraz mogę zapewnić, że na naszym portalu poznacie szczegóły wszystkich tytułów.

Macie jakieś oczekiwania względem Square Enix?

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: Square Enix

Tagi: e3 2020 Final Fantasy VII Remake Marvel's Avengers Square Enix