Iza Łęcka Iza Łęcka 13.03.2020 10:31
NBA 2K20
1034V

Koronawirus wpływa na NBA 2K20. Gra ma problemy przez pandemię

Twórcy NBA 2K20 nie mogli przygotować się na światową pandemię – koronawirus odciska swoje piętno również na produkcji Visual Concepts. Deweloperzy muszą zająć się nową aktualizacją, bowiem w obecnej sytuacji tytuł zawiesza się przez brak danych od NBA.

NBA 2K20 cieszy się dużą popularnością, jednak obecnie – gra nie oferuje pełnego doświadczenia. Organizatorzy ligi NBA zdecydowali o zawieszeniu rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa, za sprawą czego najnowszy tytuł Visual Concepts nie działa poprawnie.

NBA 2K20 korzysta z oficjalnych danych i statystyk przygotowywanych przez ekspertów z NBA, ale z wyżej wspomnianych przyczyn informacje nie są aktualizowane, więc podczas włączenia trybu MyLeague gracze napotykają na problemy. Produkcja próbuje ściągnąć dane dotyczące zawodników oraz harmonogramu, ale ze względu na brak informacji – zawiesza się.

Visual Concepts nie mogło przewidzieć tak niecodziennej sytuacji, która tak mocno rzutuje na działanie gry. Twórcy muszą jak najszybciej wydać aktualizację, która zajmie się usunięciem błędu – prawdopodobnie pobierane będą ostatnie dostępne informacje, a serwery nie będą potrzebować najnowszych danych.

Z podobnym problemem może zmierzyć się EA Sports, które również korzysta z prawdziwych informacji w kolejnych odsłonach serii FIFA.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://www.kotaku.com.au/2020/03/coronavirus-has-broken-some-of-nba-2k20s-simulation/

Tagi: 2K Games koronawirus NBA 2K20 Visual Concepts