Iza Łęcka Iza Łęcka 13.03.2020 09:39
Destiny 2
280V

Destiny 2: Sezon Zasłużonych na nowym zwiastunie. Próby Ozyrysa wracają do gry

Bungie sięga po asa w rękawie. Próby Ozyrysa powróciły do Destiny 2, a to dla graczy ponowna okazja do brania udziału w cenionych aktywnościach. Przedstawiony zwiastun obiecująco zapowiada wyzwania przygotowane dla entuzjastów zmagań.

Bungie regularnie zwiększa zawartość w Destiny 2. Twórcy oferują nie tylko kolejne wyzwania PVE, ale dbają o miłośników strzelania PVP. Najnowsza aktualizacja dodała do gry Próby Ozyrysa – jest to trzyosobowy tryb skupiony na dynamicznych pojedynkach. Ponownie do zgarnięcia jest wiele nagród poprawiających wygląd oraz możliwości Strażników.

Próby Ozyrysa to wyborna okazja do zebrania zespołu, by wspólnie ze znajomymi przygotować kilka taktyk i rozpocząć walkę o ekskluzywne bronie oraz pancerze. Bungie podkreśla, że tryb zawsze cieszył się sporym zainteresowaniem, czego możemy się spodziewać i tym razem.

Na serwerach Destiny 2 doświadczymy również zmagań na znanych mapach, więc jeśli macie doświadczenie w Próbach Ozyrysa, to wcześniej wyuczone ruchy mogą się przyczynić do zdobycia przewagi nad mniej zahartowanymi w bojach graczami.

Destiny 2 systematycznie jest rozwijane, jednak nie możemy oczekiwać szybkiego końca tych atrakcji –  ekipa Bungie jest przekonana, że może zapewnić sympatykom wyzwania do samej premiery Destiny 3.

Więcej informacji o Destiny 2 na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 Próby Ozyrysa