Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2020 17:13
Legend of Keepers
445V

Legend of Keepers pozwoli nam wcielić się w bossa chroniącego lochy. Zwiastun przedstawia założenia gry

Twórcy z Goblinz Studio wpadli na ciekawy pomysł. Deweloperzy łączą założenia Darkest Dungeona z Dungeon Keeperem i pozwalają graczom wcielić się w bossa. Teraz naszym zadaniem będzie wybijanie wojowników, którzy chcą splądrować lochy i dorwać się do skarbów.

Legend of Keepers to najnowsza produkcja Goblinz Studio, które postanowiło rozbudować propozycję zaprezentowaną w formie darmowego prologu – koncepcja została ciepło przyjęta na Steam (94% pozytywnych recenzji na prawie 2000 ocen) i dzisiaj możemy zapoznać się z nową produkcją.

Twórcy zapewnią taktyczną grę, w której gracze wcielą się w Szefa Departamentu Obrony Lochów i ich zadaniem będzie po prostu walka z męczącymi bohaterami – wszyscy chcą się dorwać do skarbów. W trakcie zabawy naszym zadaniem będzie przygotowanie planów przeciwko nadciągającej grupie – deweloperzy pozwolą sprawdzać statystyki oraz odporności. Następnie rozpoczniemy przygotowanie pułapek i ustawiania odpowiednich potworów.

Goblinz Studio zaproponuje graczom „odwróconego dungeon crawlera”, ponieważ zainteresowani otrzymają nawet okazję wcielenia się w bestie – musimy tylko zaczekać do momentu, gdy przeciwnicy natrafią na naszą ekipę.

Legend of Keepers od 19 marca będzie dostępny w programie Wczesnego Dostępu. Na premierę gra otrzyma także specjalną integrację z Twitchem, dzięki której widzowie będą wpływać na rozgrywkę streamerów.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Goblinz Studio Legend of Keepers trailer zwiastun