Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2020 14:00
COD Warzone 200 ludzi
1801V

Call of Duty Warzone zostanie znacząco rozbudowane. Twórcy mówią o 200 graczach na serwerach

Call of Duty: Warzone oferuje obiecujące odświeżenie w temacie Battle Royale, ale to dopiero początek planów Infinity Ward oraz Activision. Już teraz deweloperzy mówią o wrzuceniu na serwery nawet 200 graczy - autorzy chcą znacząco i z rozmachem rozbudowywać strzelankę.

Call of Duty: Warzone zostało udostępnione we wtorek, Activision jednak nie podążyło śladami konkurencji wrzucając na rynek produkt wymagający dopracowania (jak chociażby PUBG). W dniu premiery otrzymaliśmy więc pełną grę, która oferuje znakomity system strzelania i jest pozbawiona wielkich błędów.

Dzięki zastosowanemu podejściu deweloperzy obecnie nie muszą myśleć o naprawie błędów, a przede wszystkim skupiają się na spokojnym i dopracowanym rozwoju gry. Patrick Kelly, współzałożyciel Infinity Ward, podczas rozmowy z dziennikarzem USAToday wspomniał o rozszerzeniu meczów.

Już teraz twórcy Call of Duty: Warzone mogą bez problemu wprowadzić na serwery nawet 200 graczy – choć opcja zostanie udostępniona w późniejszym terminie:

„Oferujemy wiele nowości na arenie Battle Royale. Myślę, że świat, w którym grasz, będzie niezaprzeczalnie wyjątkowy. Po pierwsze, początkowo zamierzamy rozwijać się ze 150 graczami na serwerze, podczas gdy zazwyczaj widziało się od 60 do 100 osób. Właściwie to mogę wam powiedzieć, że gramy już z 200 graczami. Opcję opublikujemy trochę później.”

Twórcy posiadają już działające systemy, w których gracze będą jednoczyć się w cztero- lub pięcioosobowych zespołach, jednak wszystkie nowości zostaną rozłożone w czasie. Zespół nie zamierza się śpieszyć, a chce stopniowo raczyć graczy wszelkimi nowinkami.

Prace nad Call of Duty Warzone trwały w Infinity Ward od kilku lat, dzięki czemu zadebiutował sprawnie działający produkt.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Call of Duty:

Źródło: https://eu.usatoday.com/story/tech/gaming/2020/03/10/activision-deploys-call-duty-warzone-free-play-game-strategy/5003235002/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward