Iza Łęcka Iza Łęcka 07.03.2020 00:43
Carl Riemer ban
19129V

Streamer Call of Duty wywołał burzę. Profesjonalny gracz strzelił na wizji

Carl Riemer szybko pożałował nierozważnego zachowania podczas ostatniej audycji na Twitchu. Profesjonalny streamer Call of Duty chciał zabawić się prawdziwą bronią w trakcie relacji i na jego nieszczęście – pistolet wystrzelił. Jego zachowanie jest szeroko komentowane w Stanach Zjednoczonych.

Temat dostępu do broni palnej w Stanach Zjednoczonych jest wciąż gorący, a nieodpowiedzialne zachowanie Carla Riemerego dokłada tylko argumentów do tej zażartej dyskusji. Profesjonalny streamer Call of Duty podczas ostatniej audycji chwycił za prawdziwą broń, udawał, że komuś grozi, podczas gdy pistolet wystrzelił.

Streamer Call of Duty strzelił z prawdziwej broni na wizji

Na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak temat podłapały amerykańskie media i w wielu relacjach pojawia się prosty komunikat – łatwy dostęp do broni jest zagrożeniem. Nierozważne korzystanie może decydować o bezpieczeństwie, wpływając na zagrożenie zdrowia lub życia postronnych osób jak i posiadacza broni.

Nie tylko samo zachowanie Riemerego było bardzo nierozważne, ale streamer wcześniej kierował szereg gróźb, które nawet jeśli były wypowiedziane w żartobliwy sposób – mogą mieć spory wpływ na widzów. Relacje streamerów oglądane są przez najróżniejszych odbiorców, w różnym wieku, o przeróżnych poglądach czy możliwościach. Postawa Riemera może być odebrana jako promocja nieodpowiedzialnego korzystania z broni.

Reakcja wszelkich współpracowników była łatwa do przewidzenia. Carl Riemer został zbanowany z Twitcha, wyrzucony z drużyny Soar Gaming i można śmiało stwierdzić, że jego kariera została właśnie zakończona. Zainteresowany przeprosił wyrażając skruchę, ale najpewniej tylko nieliczne marki będą chciały identyfikować się z mężczyzną, który spowodował tak niemałe zamieszanie.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/03/06/cod-streamer-banned-twitch-accidentally-shooting-g-fuel-glock/

Tagi: call of duty Carl Riemer cod streamer