Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 22:01
Call of Duty Warzone
5128V

Call of Duty Warzone dostępne za darmo na PS4, Xbox One i PC. Grajcie w bezpłatne Battle Royale

Call of Duty Warzone jest już dostępne dla graczy na PS4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Fani Battle Royale mogą sprawdzać nową produkcję, która ma zapewnić nową jakość w królewskiej rywalizacji. [Aktualizacja #1]

Call of Duty Warzone nie jest małym trybem. Twórcy zapewnili pełnoprawną produkcję, która pozwala 150 graczom na jednej mapie rywalizować w dwóch wariantach. Głównym jest oczywiście Battle Royale – pierwsze przecieki o wariancie zabawy pochodzą z końcówki ubiegłego roku. Jak widać także i tym razem informatorzy się nie mylili.

Call of Duty Warzone to darmowe Battle Royale

Rozgrywka Battle Royale jest już pobierana przez posiadaczy Call of Duty: Modern Warfare (muszą pobrać około 18-22GB), ale o 20:00 na PlayStation Store, Xbox Live oraz Battle.necie pojawi się samodzielny klient – w tym wypadku zainteresowani pobiorą około 83-101GB.

Call of Duty: Modern Warfare nie jest wymagany do rozgrywki w Call of Duty Warzone, więc gracze mogą skupić się wyłącznie na oczekiwanych od dawna zmaganiach.

Pierwsze opinie o Call of Duty Warzone są wyśmienite, ponieważ nie jest to kolejny Battle Royale we Wczesnym Dostępie. Gracze mogą liczyć na pełne i dopracowane doświadczenie. Activision wrzuca na rynek pełnoprawny tytuł i liczy na duże zainteresowanie grą.

Bobby Kotick, CEO Activision Blizzard, zapowiedział nową produkcję następującymi słowami:

„Call of Duty pozostaje jedną z cieszących się największymi sukcesami marek wszechczasów. Wraz z Warzone pozwalamy graczom na całym świecie doświadczyć zabawy, jaką zapewnia Call of Duty całkowicie za darmo”.

W sprawie gry wypowiedział się także Byron Beede, wiceprezes i dyrektor naczelny Call of Duty w Activision:

„Warzone to coś więcej niż nowa era dla Call of Duty, to całkowicie zmienione podejście do rozgrywki dla graczy i fanów. Dostarczamy dwa niesamowite tryby gry w tym ogromnym świecie, które przenoszą doświadczenie na zupełnie nowy poziom. Zespoły w Infinity Ward i Raven Software stworzyły niesamowite doświadczenie, będące zupełnie darmowym i dostępnym dla wszystkich, tak, aby można było od razu do niego dołączyć i świetnie się bawić. Mamy mnóstwo planów dotyczących nowej treści i wydarzeń na żywo, które będą utrzymywać fanów w napięciu i przygotowywać na nadchodzące emocje.”

Kilka słów dodał Patrick Kelly, dyrektor studio i dyrektor kreatywny w Infinity Ward:

„Warzone to gigantyczny sandbox do walki i przygód na masową skalę, z charakterystyczną rozgrywką Call of Duty zawierającą nowe i przynoszące mnóstwo zabawy sposoby na grę oraz zwycięstwo. Jesteśmy dumni ze stworzonego przez nas uniwersum Modern Warfare i ogromnego świata Warzone, dostępnego dla wszystkich za darmo do pobrania i gry z przyjaciółmi. Dzisiaj to dopiero początek, bowiem nie możemy doczekać się rozpoczęcia tej podróży z naszymi fanami.”

[Aktualizacja #1]

Gra jest już dostępna dla wszystkich

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Call of Duty:

Źródło: Activision

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward