Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2020 09:08
Rainbow Six Siege Void Edge
2010V

Rainbow Six Siege z ogromną aktualizacją. Gracze muszą pobrać nawet 100GB

Ubisoft udostępnił kolejną zawartość dla Rainbow Six Siege. Gracze nie mogą jednak liczyć na małą aktualizację, gdyż deweloperzy zredukują wielkość gry – problemem jest jednak obowiązek ponownego pobierania całego klienta produkcji.

Na serwerach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wylądowała operacja Void Edge, która nie tylko wprowadza dwóch nowych operatorów oraz kolejną mapę. Autorzy zadbali również o serię poprawek do wcześniej wydanych żołnierzy – zespół wciąż pracuje nad poprawą tytułu dopracowując balans i dbając o jak najdrobniejsze aspekty gry.

Nie wszyscy gracze są specjalne zadowoleni z najnowszej aktualizacji, gdyż dla niektórych do pobrania pozostaje 100,3GB – tyle wynosi rozmiar plików dla osób pobierających tekstury w wysokiej rozdzielczości na PC. Łatka na PlayStation 4 i Xboksie One zajmuje 41-43GB.

Duża waga aktualizacji ma na celu uporządkowanie danych i zredukowanie wagi gry o 5GB. W przyszłości kolejne pliki mogą zajmować znacznie mniej – jest to szczególnie istotne biorąc pod uwagę dalszy rozwój tytułu i nadciągające aktualizacje.

Szczegóły nowych operatorów znajdziecie na naszej stronie. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun prezentujący nowości:

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ubisoft-just-made-rainbow-six-siege-players-download-a-70-gb-patch-to-restructure-game-files-and-reduce-the-size-of-the-game.174467/

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal