Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.02.2020 16:35
six siege
4462V

Ubisoft usuwa operatora z Rainbow Six Siege przez bugi

Ubisoft wycofał z gry Rainbow Six: Siege po raz trzeci operatorkę Clash.

Ubisoft po raz kolejny ma problem z błędami, występującymi w popularnej sieciowej strzelance Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Tym razem bugi występowały podczas korzystania z operatorki Clash, która była znana ze swojej potężnej tarczy, która pozwalała jej stać się chodzącym murem. 

Clash została usunięta z owej produkcji na czas nieokreślony ze względu na błąd, który powstawał w wyniku używania tarczy. Mianowicie, tarcza z założenia Francuzów odpowiedzialnych za Six Siege, miała być nieprzenikalna z obu stron - oznacza to, że pociski nie mogły przelatywać przez defensywną broń operatorki. Błąd, który udało się odkryć graczom pozwalał na wystrzeliwanie pocisków od strony tzw. "bezpiecznej" - dzięki temu, Clash była, można ją nazwać, mobilną wieżyczką, która chroniła towarzyszy mogących przez strzelać przez jej tarczę. Warto wspomnieć, że owa operatorka została ponownie usunięta z Six Siege'a - w wyniku innego błędu, Clash została usunięta z gry kilka miesięcy temu i dopiero przywrócona po usunięciu buga - możemy spodziewać się, że tak samo będzie w tym przypadku.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zadebiutował na rynku 1 grudnia 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal