Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2020 07:32
Death Stranding x Half-Life
784V

Death Stranding otrzyma funkcjonalne przedmioty z Half-Life. Hideo Kojima wspomniał o współpracy

Death Stranding trafi na PC z ekskluzywnymi przedmiotami, które zgodnie z najnowszą informacją zapewnią dodatkowe funkcje. Nie będą to zwykłe skórki – wykorzystując możliwości współpracy z Valve, w grze wylądują użyteczne gadżety.

Death Stranding będzie dostępny na komputerach osobistych na początku czerwca. Twórcy zapowiadając grę ujawnili współpracę z Valve, na mocy której w grze pojawią się kosmetyczne przedmioty.

Dzisiaj Hideo Kojima potwierdził, że gracze nie powinni się spodziewać zwykłych skórek. Deweloperzy wykorzystali możliwość i zapewnili głównemu bohaterowi funkcjonalne rzeczy – Sam Porter Bridges przywdzieje Headcrab na głowę oraz Gravity Gloves na dłonie. Wkrótce zostanie przedstawione, z jakich nowych funkcji będzie można korzystać.

505 Games (wydawca gry na PC) nie zdecydował się sięgnąć po pieniądze Epic Games, jednak relacja z Valve wcale nie oznacza, że produkcja nie trafi do Epic Games Store. Ekskluzywne przedmioty łączone z serią Half-Life trafią do obu sklepów.

Hideo Kojima aktualnie nie potwierdził, czy przedmioty z Half-Life będą mogły w przyszłości trafić do sympatyków ogrywających tytuł na PlayStation 4.

Poznajcie więcej informacji związanych z Death Stranding:

Źródło: Hideo Kojima

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment