Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2020 16:34
Death Stranding Photo Mode
333V

Death Stranding może otrzymać Photo Mode na PS4. Hideo Kojima rozważa dodanie funkcji i pokazuje możliwości

Death Stranding w wersji na komputery osobiste otrzyma tryb dla fotografów. Każdy gracz będzie mógł przygotować ładne fotki prezentujące świat Hideo Kojimy i deweloper nie ukrywa, że dodatkowa opcja może pojawić się także na PS4.

Death Stranding już wkrótce trafi na komputery osobiste i zespół Hideo Kojimy zadba o kilka dodatków. Gracze otrzymają między innymi opcję poznawania świata w większej liczbie klatek na sekundę, sprawdzą dopracowane lokacje na ultraszerokich monitorach i otrzymają opcję przygotowania zdjęć dzięki rozbudowanemu Photo Mode.

Tą ostatnią funkcją są zainteresowani również gracze na PS4, którzy wysyłają wiele wiadomości do Hideo Kojimy – fani Death Stranding proszą Japończyka o dodanie rozbudowanego trybu także na PlayStation 4.

Deweloper potwierdził wielkie zainteresowanie i aktualnie rozważa przygotowanie Photo Mode na PS4. Opcja może trafić do gry dzięki aktualizacji, ale nie otrzymaliśmy konkretnego potwierdzenia – jest to raczej pewniak, ale Kojima nie podaje jeszcze konkretnej daty.

Japończyk opublikował dzisiaj serię nowych materiałów, które pokazują Photo Mode – trzeba przyznać, że akurat Death Stranding to idealna produkcja do tego trybu.

Poznajcie więcej informacji związanych z Death Stranding:

Źródło: https://wccftech.com/kojima-considering-death-stranding-ps4-photo-mode/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment