Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 14:42
Death Stranding Walking Simulator
3635V

Walking Simulator to klon Death Stranding. Gra jest dostępna za darmo

Studio Pugscape wrzuciło na Steam produkcję zatytułowaną po prostu „Walking Simulator”. Gra jest dostępna za darmo i już została okrzyknięta klonem Death Stranding. Teraz każdy zainteresowany może wcielić się w kuriera.

Akcja Walking Simulator została umiejscowiona w 2022 roku, a dokładnie po tym jak III wojna światowa i koronawirus zniszczyły cywilizowany świat. Teraz gracz wskakuje w buty „ostatniego listonosza” i zajmie się dostarczaniem paczek z punktu A do punktu B. Podczas rozgrywki będziemy przemierzać najbardziej jałowe i opuszczone miejsca na planecie.

„Przygotuj się do walki z pogodą, terenem i samą grawitacją. Czy możesz pomóc ludzkości w odbudowie czy też to zadanie będzie za trudne.”

Pierwsze screeny wyglądają bardzo... Znajomo. Mamy tutaj oczywiście odrobinę inną stylistykę, ale sam opis produkcji oraz założenia są bardzo podobne do ostatniego tytułu Hideo Kojimy. Pewnie też nie przez przypadek bohater nosi wszystko na plecach.

Jesteście ciekawi, jak działa Walking Simulator? Każdy zainteresowany może pobrać grę ze Steam. Twórcy na dobry początek oferują Antarktykę.

Walking Simulator - 1

Walking Simulator -2

Walking Simulator - 3

Poznajcie więcej informacji związanych z Death Stranding:

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1214280/Walking_Simulator/

Tagi: Death Stranding pc steam Walking Simulator