Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2020 20:31
World of Tanks Przepustka Bitewna
522V

World of Tanks z darmową Przepustką Bitewną. Wargaming szykuje moc atrakcji i zaprasza do gry

Wargaming kolejny raz rozbudowuje World of Tanks. Twórcy przygotowali Przepustkę Bitewną, która zapewni sporo ciekawych nagród. Poznajcie szczegóły i szykujcie się na rozgrywkę.

Wargaming nie rzuca się na pieniądze fanów, a po prostu oferuje im dobrą zabawę. Przepustka Bitewna w World of Tanks to tak naprawdę wydarzenie, które rozpocznie się od 12 marca i będzie trwać aż do 10 czerwca – w tym czasie czołgiści mogą liczyć na moc atrakcji i mnóstwo prezentów.

Jak zdobyć pakiet? Wystarczy brać udział w bitwach losowych czołgami poziomu VI i wyższymi. Wszystkie pojedynki będą teraz docenione i zdobędziemy nie tylko doświadczenie oraz kredyty, ale również nowe punkty – nie ma znaczenia ostateczny wynik pojedynku, ponieważ ten rezultat będzie liczony biorąc pod uwagę osobiste osiągnięcia.

Przepustka przygotowana przez Wargaming została podzielona na 45 etapów głównych, ale po ich ukończeniu czeka na śmiałków 100 elitarnych poziomów. Twórcy zapowiadają duże nagrody:

„Za ukończenie każdego z nich dostajemy zróżnicowane nagrody wliczając w to dni konta premium, kredyty, elementy modyfikujące czołgi oraz inne dobra w grze jak style, schematy, emblematy, książeczki szkoleniowe czy sprzęt, np. mechanizm dosyłający czy system naprowadzania.”

Ponadto, po ukończeniu pierwszych 45 etapów, gracze zgarną jeden ze specjalnych styli 3D (dla czołgów Super Conqueror lub Obiekt 277) oraz dowódcę z 3 umiejętnościami. Warto podkreślić, że przepustka bitewna i korzyści z niej płynące są darmowe i dostępne dla każdego gracza, który ma czołgi poziomu VI i wyżej.

„Nowa przepustka bitewna zmieni sposób, w jaki gracze obcują z World of Tanks pozwalając zdobywać świetne nagrody po prostu grając,” podkreśla Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „To wydarzenie to pierwszy z wielu sezonów, także zacznijcie zdobywać punkty postępu.”

Wargaming dodaje, że w grze pojawi się także Przepustka Premium, która zapewni jeszcze więcej nagród w fazie głównej i elitarnej.

Sprawdźcie inne informacje: 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios przepustka bitewna Wargaming.net World of Tanks