Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 22:00
World of Tanks Mercenaries 6 lat
398V

World of Tanks Mercenaries z wyjątkowym zainteresowaniem. Twórcy rozdają prezenty

Wargaming świętuje 6 lat od premiery World of Tanks Mercenaries. Konsolowe wydanie czołgów cieszy się wielkim zainteresowaniem, więc twórcy rozdają prezenty i zapraszają graczy na kolejne pojedynki.

6 lat temu World of Tanks trafiło na Xboksa 360 i od tego momentu także konsolowcy mogli zapoznać się z czołgami od Wargamingu. W kolejnych latach produkcja była stale rozwijana i otrzymała nawet specjalną nazwę „World of Tanks Mercenaries” - aktualnie tytuł jest dostępny na trzech platformach: PS4, XOne i X360.

Wargaming postanowiło uczcić to wydarzenie i potwierdziło wyniki – World of Tanks Mercenaries to jeden z najpopularniejszych tytułów free-2-play na konsolach. Gra posiada ponad 20 000 000 zarejestrowanych czołgistów.

Deweloperzy z tej okazji rozdają czołg III poziomu – Ironclad T-29. Chcecie go dostać? wystarczy rozegrać jedną bitwę, a po jej zakończeniu pojazd zostanie dodany do garażu. Maszyna zadaje duże obrażenia, jest mobilna i masywna.

Fani serii mogą do 21 lutego brać udział w konkursach w social mediach (Facebook, Twitter, VK), dzięki którym można wygrać odpicowaną konsolę Xbox One X. Twórcy zapraszają także najbardziej doświadczonych dowódców, którzy mogą zapoznać się z odnowionymi i ulepszonymi Wojnami Klanów. W grze pojawi się także okolicznościowy garaż, nowa edycja skrzynek oraz wydarzenie związane z Walentynkami.

Na zakończenie zapoznajcie się z dwoma materiałami – na pierwszym Wiktor Kisly (prezes Wargamingu) podsumowuje 6 lat wspólnej gry, a w drugim poznacie plany rozwoju World of Tanks Mercenaries.

Sprawdźcie inne informacje: 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks