Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2019 16:10
World of Tanks: Mercenaries z kolejnymi trybami
425V

World of Tanks: Mercenaries z kolejnymi trybami. Ekskluzywnie dla konsol

Wargaming potwierdziło wszystkie szczegóły nowej aktualizacji do World of Tanks: Mercenaries. Gracze na konsolach otrzymają dostęp do kolejnych trybów, które będą dostępne wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksach One.

Na serwerach World of Tanks: Mercenaries będziemy świadkami gorącej końcówki roku. Już w grudniu otrzymamy dwa ekskluzywne tryby dostępne wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksach One. Tak prezentują się ich szczegóły:

  • Pierwszym z nich jest Tryb Dowódcy, gdzie jak w RTS mamy widok z lotu ptaka, a do swojej dyspozycji 9 czołgów. Każdemu z nich możemy wydawać rozkazy niezależnie, flankując przeciwników lub skoordynować potężne uderzenie wielu czołgów na raz. W każdym momencie możemy usiąść za sterami dowolnej, dowodzonej przez nas jednostki i przeważyć szalę własnoręcznie. Tryb Dowódcy dostępny będzie między 10 na 16 grudnia.
  • Drugą, nietypową formą zabawy będzie Tryb Zabawkowy, który powróci na święta. Wsiądź do czołgu-zabawki, manewruj między prezentami i strzelaj do przeciwników pociskami-przyssawkami.

Z okazji Black Friday możecie korzystać z licznych promocji związanych z World of Tanks: Mercenaries, które są dostępne w cyfrowych sklepach Microsoftu oraz PlayStation. Świetnie w tym wypadku prezentuje się obniżka na konto premium na cały rok (-50%) oraz prawie każdy czołg premium jest dostępny z 30% zniżką. Twórcy zapewnią także ciekawe dodatki – z okazji Święta Dziękczynienia otrzymamy pięć razy więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo, a podczas Cyber Monday możemy liczyć na 25% więcej doświadczenia i srebra przez cały dzień.

Aktualizacja 4.12 wprowadzi także usprawnienia w czołgach, matchmakingu, poprawi przyznawanie medalu „Duży Kaliber” oraz naprawi zauważone błędy. Do gry trafią także 3 nowe, limitowane czołgi:

  • Ragnarok T-34-100 – czechosłowacki czołg VIII poziomu z stablizowanym, 100 mm mechanizmem automatycznego ładowania.
  • Hydra IS-6 – radziecki, ciężki czołg XIII poziomu, którego stworzono aby zadawał duże obrażenia.
  • Minotaur KV-5 – radziecki, ciężki czołg XIII poziomu wyposażony w działo Zis-24 pozwalające spenetrować gruby pancerz

Warto odnotować, że Wargaming West wsparło maraton charytatywny Extra Life. Podczas 24h streamu wzięło udział 46 osób pracujących przy World of Tanks: Mercenaries i grając w grę udało im się zebrać 16 649 dolarów. Zebrane fundusze zostały przekazane na wsparcie sieci szpitali Children’s Miracle.

Więcej o pracy Wargamingu przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks