Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 14:16
World of Tanks dwulufowe czołgi
787V

World of Tanks wprowadza dwulufowe czołgi. Twórcy rozbudowują cenioną produkcję

Wargaming nie przestaje zaskakiwać fanów World of Tanks. Deweloperzy na początku 2020 roku zaprezentowali dwulufowe czołgi, które oferują pewne odświeżenie w rozgrywce. Poznajcie szczegóły najnowszej aktualizacji.

Wargaming od lat rozwija World of Tanks i najwidoczniej deweloperzy nie mają dość. Studio postanowiło rozpocząć 2020 rok od nowych, unikatowych maszyn charakteryzujących się dwoma działami. Gracze mogą tutaj skorzystać z podwójnej mocy.

„Koncepcja czołgów z dwoma działami nie dawała spokoju wielu inżynierom odpowiedzialnym za projektowanie czołgów. Ze względu na wiele czynników produkcja ich nigdy nie wyszła poza deski kreślarskie, ale w World of Tanks postanowiliśmy spróbować je dokończyć i dać graczom możliwość pokierowania tymi unikatowymi maszynami.”

Powyższymi słowami czołgi zapowiedział Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy gry. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że pojazdy oferują unikatową mechanikę strzelania, ponieważ zainteresowani będą teraz prowadzić ogień korzystając aż z trzech trybów. Pierwszy to cykliczne strzelanie z jednego działa, drugi zapewnia sekwencyjny ostrzał z obu na zmianę, a trzeci to potężny, jednoczesny strzał z obu luf.

Wargaming informuje, że dwudziałowe czołgi to trzy sowieckie modele ciężkie na poziomach on VIII do X:

„Pierwszym z nich jest IS-2 II. Prowadzi się go podobnie do Object 703 z tą różnicą, że zadaje mniejsze obrażenia pojedynczym strzałem, ale za to działa ładują się szybciej. Drugi to IS-3-II z możliwością zadawania 390 punktów obrażeń pojedynczym strzałem. Na poziomie X znajdziemy ST- II, który jest dobrze opancerzony i wykorzystuje działo 122mm zdolne zadać 440 punktów obrażeń standardowym pociskiem. Różnicą w stosunku do ST-I jest fakt, że wyposażony jest w nie jedno, a dwa takie działa!”

Gracze dzięki aktualizacji 1.7.1 mogą także liczyć na wygodne narzędzie do demontażu modułów.

Sprawdźcie inne informacje: 

Źródło: Wargaming

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks