Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2020 12:10
Red Dead Online rabusie
1340V

Red Dead Online z dużymi problemami, ale pierwszy gracz zdobył 1000 rangę

Rockstar musi naprawić sieciowy tryb z Red Dead Redemption 2, który po ostatniej aktualizacji nabawił się kilku poważniejszych błędów. Niektórzy gracze nie mogą nawet zalogować się na serwery, jednak jeden ze śmiałków wykorzystał czas, by w końcu zdobyć 1000 rangę. Wiele na to wskazuje, że tym razem legalnie.

Rockstar opublikowało nową aktualizację Red Dead Redemption 2, która choć zajmuje się stabilizacją produkcji, to skutecznie zaburza spokojną rozgrywkę w Red Dead Online. Gracze informują, że utracili zawartość związaną z zawodem bimbrowników – niektórzy muszą ponownie wykupić lokację. Czasami wystarczy przeładować produkcję, by wszystko wróciło do normy, ale pojawiają się również opinie, według których gra nie reaguje odpowiednio.

W Sieci nie brakuje również wiadomości od graczy, którzy nie mogą się zalogować do Red Dead Online – tutaj może pomóc usunięcie folderu Social Club na PC, jednakże ten sposób na uniknięcie problemów nie zawsze okazuje się skuteczny. Kolejni sympatycy RDO stracili również swoje skarby związane z fachem kolekcjonerów, a część przemierzających kolejne tereny, nie może spotkać dzikich zwierząt.

Pomimo tak dużych problemów z grą, GTAV_Informer potwierdził zdobycie pierwszej rangi 1000 w Red Dead Online. Wyczyn jest jak najbardziej doniosły, ale nie bez powodu część społeczności wskazuje, że wynik został zdobyty zbyt szybko, a jego odblokowanie nie mogło się obyć bez oszustwa. Wcześniej głośną sprawą wśród graczy był przekręt JuggaloArmy, który ukrywał się ze znajomym na końcu mapy, by ciągle go zabijać – dzięki temu mógł szybko zdobywać kolejne rangi.

Wiadomość o randze: 

A tutaj zobaczycie oszusta przyłapanego na gorącym uczynku:

Sprawdźcie kolejne informacje o grach Rockstar:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/03/10/red-dead-online-update-19-issues-bugs/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two