Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.03.2020 13:28
Red Dead Redemption 2
5160V

Red Dead Redemption 2 z aktualizacją 1.19 na wszystkich platformach

Red Dead Redemption 2 można obecnie znaleźć w sklepach w wydaniach pudełkowych w bardzo atrakcyjnych cenach (poniżej 120 zł). Jeśli skusicie się na zakup, czekać na was będzie nowa aktualizacja gry.

Patch pobiorą też oczywiście osoby, które we wspaniałe Red Dead Redemption 2 grają już od dawna. Rockstar własnie opublikował aktualizację 1.19, która wg oficjalnej notki wydawcy "poprawia stabilność". Nie podano innych nowości wprowadzanych przez patch. Pliki zajmujące ok. 700 MB są już dostępne do pobrania na PC, PS4 i XOne.

Rockstar od dawna nie aktualizował trybu fabularnego w Red Dead Redemption 2. Zapewne również teraz, w przypadku aktualizacji 1.19 mamy do czynienia z modyfikacjami i poprawkami ograniczającymi się wyłącznie do trybu Red Dead Online. Wiadomo, że gra dorobiła się nowych nagród za wypełnianie codziennych wyzwań. Mapy Skarbów otrzymamy w Red Dead Online jako nagrody po ukończeniu 5 Codziennych Wyzwań. Mapy można odebrać po zaliczeniu takiej liczby wyzwań na poczcie lub w skrzynce obozowej. 

Warto również sprawdzić:

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two