Iza Łęcka Iza Łęcka 26.02.2020 14:22
Red Dead Redemption 2 polowanie na zwierzęta
3368V

Red Dead Redemption 2 zachwyca realistycznym zachowaniem zwierząt

Prace nad Red Dead Redemption 2 trwały długo, ale Rockstar dopieściło szczegóły na tyle, by w świecie gry każdy miał swoje miejsce. Bohaterowie niezależni mają swój cykl dnia i nocy, jednak nawet zwierzęta zostały dopracowane, by ich działania były jak najbardziej zbliżone do tych w rzeczywistym świecie.

Od premiery Red Dead Redemption 2 minęło już całkiem sporo czasu, ale produkcja Rockstar powraca za sprawą materiału przygotowanego przez Red Dead Guides. Redakcja chętnie analizuje świat wykreowany przez Rockstar i dociera do najbardziej zdumiewających smaczków w grze –  teraz pod lupę wzięto zwierzaki.

Rockstar postarał się nie tylko o dopracowany wygląd fauny, a deweloperzy musieli poświęcić mnóstwo czasu, by każdy gatunek zachowywał się, poruszał i atakował jak jego pierwowzór – zespół odpowiedzialny za zwierzaki musiał mieć sporo frajdy oglądając kolejne programy przyrodnicze. Red Dead Redemption 2 nas pewnie jeszcze wielokrotnie zaskoczy, gdyż deweloperzy na każdym kroku udowadniają, że spędzone nad produkcją lata upływały na dbaniu o nawet najdrobniejsze detale. Właśnie dzięki temu gra Rockstar została doceniona przez wiele redakcji.

Nadal nie znamy kolejnych planów Rockstar, ale jeśli faktycznie twórcy pracują nad GTA 6, to możemy liczyć, że wiele mechanik z RDR 2 trafi właśnie do nowego Grand Theft Auto.

Sprawdźcie kolejne informacje o grach Rockstar:

Źródło: https://kotaku.com/lets-just-enjoy-how-realistic-red-dead-redemptions-anim-1841895918

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two