Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 16:41
RDR 2 Arthur
2899V

Red Dead Redemption 2 z magiczną mocą wymiocin. Zapobiegają śmierci

Red Dead Redemption 2 wciąż zaskakuje graczy, którzy chętnie szukają nowych sposobów zabawy na Dzikim Zachodzie. Fani gry nie spodziewali się, że nadmierne wymiociny mogą pomóc podczas upadku z dużych wysokości.

Red Dead Redemption 2 stawia w wielu elementach na realizm. Gra Rockstar zachwyca graczy historią oraz rozgrywką, ale okazuje się, że nawet deweloperzy z tak cenionego studia nie zadbali o kilka drobnych elementów. Najnowszy bug znaleziony przez graczy wiąże się z wymiocinami – za ich pomocą możemy przetrwać upadek z wysoka.

Fani dostrzegli, że żołądek bohatera Red Dead Redemption 2 nie radzi sobie ze wszystkimi roślinami i niektóre wypadają z ust postaci w ekspresowym tempie. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale okazuje się, że właśnie podczas wymiotowania, bohater jest nieśmiertelny i może spaść nawet z dużej wysokości. W Sieci pojawiły się oczywiście materiały pokazujące „magiczną moc”, którą zdobywa protagonista RDR 2 po zażyciu odpowiednich środków.

Możemy podejrzewać, że Rockstar szybko usunie błąd, ale do tego czasu możecie korzystać z „Vomit Roping”. Nie wygląda to specjalnie efektownie, jednak jak się okazuje – jest skuteczne.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z grami Rockstar:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/02/24/vomit-roping-red-dead-redemption-2/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego take-two