Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2020 09:48
Ghost Recon Breakpoint
1132V

Ghost Recon: Breakpoint Edycja Auroa w kolejnej promocji. Wersja na PS4 za 69 zł

Ubisoft rozpoczął wielką naprawę Ghost Recon: Breakpoint, dzięki czemu produkcja otrzyma wkrótce pokaźną aktualizację. Gra jednak nadal nie cieszy się oczekiwanym zainteresowaniem, dlatego też specjalne wydanie można kupić już za zaledwie 69 zł.

Na 24 marca zaplanowano premierę dużej aktualizacji do Ghost Recon: Breakpoint, która powinna odmienić doświadczenie graczy. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom, śmiałkowie otrzymają swobodę dostosowania rozgrywki pod własnej preferencje. Zespół odpowiedzialny za grę nie przekreśla tytułu, a posiada szereg planów. Zadanie nie będzie łatwe, jednak lista przedstawionych zmian prezentuje się imponująco.

Promocja na Ghost Recon: Breakpoint

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint może już wkrótce zaoferować zupełnie nowe doświadczenie, lecz mimo to produkcja trafia do nowej promocji. W ramach oferty kupicie tytuł za zaledwie 69 zł – jest to kolejne 40 zł taniej. Propozycja jest dostępna do końca dnia lub wyczerpania zapasów, a w momencie pisania wiadomości pozostało 61 sztuk.

Jest to specjalne wydanie oferujące dodatkową misję „Święta Ziemia”, karambit „Ritual” oraz wzmocnienia PD z pakietem kredytów. Będzie to dobry zestaw na sam początek rozgrywki.

Pewnie długo nie otrzymamy lepszej oferty na Ghost Recon: Breakpoint, które w następnych miesiącach powinno (na to najpewniej liczy Ubisoft) rozpocząć nowe życie. Deweloperzy mają w zanadrzu jeszcze kilka pomysłów na poprawę rozgrywki oraz planują wciąż oferować nową zawartość.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/tom-clancys-ghost-recon-breakpoint-edycja-auroa-na-ps4-za-69-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: promocja Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft