Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 20:24
Natalie Dormer Gra o Tron x Wiedźmin
897V

Wiedźmin od Netflix z gwiazdą Gry o tron? Natalie Dormer może wystąpić w 2. sezonie

Netflix nie potwierdził jeszcze wszystkich aktorów zaangażowanych do pracy nad drugim sezonem „Wiedźmina”, lecz według najświeższych plotek – w serialu może pojawić się Natalie Dormer.

Natalie Dormer jest kojarzona głównie z roli w „Grze o tron”, ale aktorka miała także okazję wystąpić w dwóch sezonach „Dynastii Tudorów”, dwóch częściach „Igrzysk śmierci” czy też „Kapitanie Ameryka: Pierwsze starcie”.

Redakcja Redanianintelligence uważa, że Dormer mogła zostać zaangażowana przez Netflix do drugiego sezonu „Wiedźmina”. Aktorka dwa tygodnie temu została zauważona w Surrey, gdzie przejeżdżała na koniu razem z przedstawicielką ekipy „Wiedźmina” - kobieta współpracuje z Henrym Cavilem. Następnie jeden z członków działu castingowego w mediach społecznościowych wspomniał o pewnym dniu, w którym Natalie Dormer była na planie.

Aktorka mogłaby wcielić się w Filippę Eilhart lub Meve, ale tak naprawdę są to wyłącznie przypuszczenia. Redanianintelligence wspomina także o możliwym angażu do mniejszej roli i wcieleniu się w nową postać na kilka odcinków, jednak żadna ze wskazanych informacji jak na razie nie została oficjalnie potwierdzona.

Trzeba jednak przyznać, że byłby to na pewno ciekawy ruch ze strony Netflixa, który mógłby zostać dobrze odebrany przez wielu widzów.

Wiedźmin Natalie Dorman

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/03/05/rumor-game-of-thrones-star-natalie-dormer-cast-in-the-witcher-season-2/

Tagi: Gra o Tron netflix plotka wiedźmin wiedźmin netflix