Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2020 13:55
The Office
1177V

Wyzwanie dla fanów The Office. Zobacz część serialu i zgarnij 3800 zł

Szykuje się spore wyzwanie dla sympatyków „The Office”. Zadaniem konkursowym będzie zobaczenie wybranych odcinków serialu – po wypełnieniu odpowiednich zleceń, ktoś zgarnie aż 3800 zł.

„The Office” to znany amerykański serial, który debiutował w 2005 roku. Widzowie polubili amerykańską produkcję, która bezpretensjonalnie i zabawnie opowiadała o codziennych obowiązkach pracowników biura. Pod koniec marca twórcy będą świętować 15 lat od premiery, co skłoniło Dish Network do przygotowania zabawnego wyzwania.

Pomysłodawcy postanowili zaprosić wybranych fanów „The Office” na 15-godzinny maraton, podczas którego będą nie tylko oglądać serial, ale i otrzymają szereg zadań do wykonania – przykładowo trzeba będzie policzyć ile razy Stanley przewróci oczami. Za wypełnienie misji można zgarnąć okrągły 1000 dolarów, a samo wyzwanie można wykonać maksymalnie w dziewięć dni, co przekłada się na 5 odcinków dziennie.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Dish Network mogło znacząco zwiększyć poziom trudności. Gdyby sympatycy musieli zobaczyć cały serial (74 godziny) wydarzenie trwałoby znacznie dłużej.

W zeszłym roku z podobnym wyzwaniem mogli zmierzyć się fani Marvela. CableTV płaciło 1000 dolarów za zobaczenie całej kolekcji Marvel Cinematic Universe – zadanie trwało 43 godziny, a po maratonie śmiałkowie musieli przedstawić swoje wrażenia. Wiadomości znajdziecie na Twitterze.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/binging-the-office-will-earn-someone-1000/1100-6474528/

Tagi: biuro serial the office