Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2020 10:22
Microsoft Flight Simulator 2020 Warszawa
1467V

Microsoft Flight Simulator 2020 porównany z rzeczywistością. Pałac Kultury i Nauki dominuje nad Warszawą

Idea Microsoft Flight Simulator 2020 zapowiada się niezwykle interesująco – twórcy w swojej produkcji  pragną zaprezentować cały świat, po którym gracze będą swobodnie latać. Gra nadal nie jest ogólnie dostępna, jednak już teraz pojawiło się porównanie pokazujące pracę wykonaną przez deweloperów.

Microsoft Flight Simulator 2020 jest jedną z perełek w katalogu Microsoftu na następne miesiące. Twórcy zapewnią kompletny symulator, w którym będziemy przemierzać cały świat sprawdzając możliwości zróżnicowanych samolotów.

Studio dopracowuje nawet w najmniejszych aspektach wszelkie doznania płynące z rozgrywki – dbając o kompletne przeniesienie wszystkich miast, dzięki wykorzystywanej technologii mamy otrzymywać dokładne dane dotyczące pory dnia oraz pogody w wybranych miejscach. Dzięki temu, chociażby w momencie przelatywania nad swoją okolicą, na ekranie powinniśmy obserwować identyczną aurę jak w rzeczywistości.

Warszawa w Microsoft Flight Simulator 2020

Zapewnienia wydają się jak najbardziej interesujące, jednak przynajmniej obecnie (nadal trwa beta) w Warszawie brakuje wielu budynków. Mimo to na zestawieniu udało się zaprezentować Pałac Kultury i Nauki, który prezentuje się nieźle. Microsoft Flight Simulator 2020 jest bardzo ambitnym projektem, który ma szansę osiągnąć spory sukces. Autorzy chcą nie tylko zadbać o wzorowe przeniesienie maszyn wraz z kokpitami, ale ich ideą jest zadbanie o przedstawienie wszystkich terenów na naszym globie.

Najnowsze porównanie Microsoft Flight Simulator 2020 zestawia kadry z pozycji ze zdjęciami przygotowani przez Google. Zobaczycie tutaj Warszawę, Bukareszt, Uluru oraz San Francisco wraz z kilkoma charakterystycznymi dla tych miejsc budowlami.

Rozbudowany symulator został aktualnie zapowiedziany na Xboksa One oraz komputery osobiste, ale gra na pewno trafi także na Xboksa Series X.

Więcej informacji o grze:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios