Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.03.2020 11:13
Microsoft Flight Simulator
1963V

Microsoft Flight Simulator zachwyca grafiką. Warszawa o zachodzie słońca na screenie

Microsoft Flight Simulator robi ogromne wrażenie w każdym nowym materiale. Nie inaczej jest teraz, przy nowych screenshotach.

Jeden z obrazków, który znajdziecie w naszej galerii, jest o tyle ciekawy, że możemy na nim podziwiać naszą stolicę. W zrzucie ekranowym widać Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Wygląda na to, że faktycznie deweloperzy bardzo przyłożyli się do realistycznego oddania kluczowych obiektów z najważniejszych miast świata - obiekt wygląda wspaniale, jak na standardy wyznaczane przez symulatory lotu.

Większość obiektów z Microsoft Flight Simulator jest generowana proceduralnie, w oparciu o mapy satelitarne. 80 najważniejszych lotnisk świata zostało jednak przygotowanych manualnie - z dbałością o najmniejsze szczegóły (np. lotniska w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku, Waszyngtonie, Tokio).

Premiera Microsoft Flight Simulator

Wiadomo, że w 2020 roku Microsoft Flight Simulator pojawi się na PC. Tytuł trafi na Xbox One z pewnym opóźnieniem względem komputerów osobistych - możliwe, że dopiero w 2021 roku.

Już 12 marca otrzymamy kolejny materiał wideo, dokumentujący tworzenie gry. W nowym epizodzie Discovery przyjrzymy się sieciowym funkcjom i multiplayerowi.

Za propozycję newsa dziękuję użytkownikowi Mordqua.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios