Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2019 20:04
Microsoft Flight Simulator
2547V

Microsoft Flight Simulator wygląda doskonale. Grę trudno odróżnić od rzeczywistości

W 2020 roku nie zabraknie wyjątkowych produkcji, ale sympatycy symulacji muszą pamiętać o Microsoft Flight Simulator. Gra została zaprezentowana na nowych fragmentach i jakość oprawy jest zdumiewająco dobra.

Microsoft Flight Simulator na każdym kolejnym materiale wygląda niczym uczta dla fanów symulacji, którzy od dawna marzą, by zasiąść za sterami różnych samolotów i zwiedzać cały świat. Twórcy wykorzystują szereg technik, dzięki którym zapewnią wyjątkowo realistyczną oprawę.

Dobrym potwierdzeniem tych słów jest nowa prezentacja firmy NVIDIA – jak widać „Zieloni” są zaangażowani w produkcję, ponieważ chętnie ją promują i pokazują kapitalną jakość oprawy. W 2020 roku nie zabraknie propozycji z wybitną grafiką, jednak Microsoft Flight Simulator może okazać się jedną z najciekawszych propozycji dla fanów podziwiania widoków.

Tytuł w 2020 roku trafi na Xboksa Series X, Xboksa One oraz komputery osobiste i oczywiście Microsoft Flight Simulator będzie dostępny w ramach Xbox Game Pass – wspominam o tym nie bez powodu, bo pewnie „symulator latania” nie byłby pierwszym wyborem wśród graczy, jednak pewnie znajdzie się wielu chętnych, którzy sprawdzą pozycję dzięki abonamentowi Microsoftu.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios