Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 09:45
Nolan North pracuje nad projektem
1546V

Uncharted 5 powstaje? Nolan North pracuje nad sekretnym projektem

Ogromne zamieszanie wywołała Victoria Grace, wrzucając na Twittera zdjęcie z Nolanem Northem, które podpisała w sposób, który mocno działa na wyobraźnię! 

Uncharted 5 to bez wątpienia tytuł, na którego nadejście robi sobie nadzieję cała masa fanów. Projekt wydaje się idealnym, aby zasilić nową generację sprzętu od Sony i napędzić jego sprzedaż. Na kontynuację przygód Nathana Drake'a czekają chyba wszyscy

I pojawiła się informacja, która może wskazywać, iż podejmowane są kroki w tym kierunku. Aktorka, Victoria Grace, która zagra Yarę w The Last of Us: Part II, opublikowała bardzo ciekawą informację na swoim oficjalnym koncie, na Twitterze.

Zamieściła ona zdjęcie z popularnym aktorem, które podpisała w całkiem wymowny sposób. Przekazała, iż "pracowała z Nolanem Northem nad sekretnym projektem"! Społeczność fanów Uncharted bardzo szybko zawrzała, a fani nie ustępują w spekulacjach odnośnie do powodu współpracy. 

Oczywiste jest, że ewentualna kontynuacja jest tym, co nasuwa się jako pierwsze. Doskonale zazębia się to z ostatnimi doniesieniami. Osobiście mam nadzieję, że właśnie tak się stanie. Nawet jeśli Uncharted 4: Kres Złodzieja doskonale domykał historię Nathana Drake'a, to nie umiałbym odmówić zanurzenia się w kolejną odsłonę. Pozostaje czekać na więcej informacji. 

Więcej wiadomości ze świata Uncharted:

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Computer Entertainment uncharted 4: kres złodzieja