Iza Łęcka Iza Łęcka 19.02.2020 12:05
Film Uncharted Tom Holland
1299V

Film Uncharted nie ma reżysera, a zdjęcia ruszają już wkrótce. Sony pod ścianą

Sony ma wielkie plany na rozwój marki „Uncharted” – mozolne prace nad przeniesieniem przygody Nathana Drake'a na wielki ekran trwają już ponad dekadę. Wszystko w końcu zmierza w dobrym kierunku, gdyż aktorzy już za niedługo zawitają na planie. Problemem okazuje się jednak brak reżysera.

Na przestrzeni ostatnich lat film „Uncharted” stracił już sześciu reżyserów. Niektórzy nie chcieli pracować pod dyktando Sony, pomysły kolejnych zostały odrzucone przez włodarzy korporacji, a ostatni reżyser Travis Knight nie mógł podjąć się projektu ze względu na problemy z napiętym harmonogramem Toma Hollanda. Reżyser chciał rozpocząć prace na planie za kilka miesięcy, ale wizytówka Sony nie może czekać – przygody Drake'a będą kręcone już za około 4 tygodnie.

Wiadomość potwierdził Tom Holland, który podczas rozmowy z dziennikarzami IGN wspomniał, że już wkrótce ruszą prace na planie w Berlinie – tam kaskaderzy będą nagrywać efektowne i wymagające sceny z kolejnych podróży Nathana Drake'a oraz Sully'ego (Mark Wahlberg) po całym świecie.

Aktor zaznaczył, że film przedstawi „młode i świeże spojrzenie” na bohatera serii Uncharted. Gracze mogą liczyć również na kilka pięknych lokacji:

„Nie mogliśmy go [Drake'a] spotkać za często, gdy był młodszy. Ale to niesamowity film. Będzie miał charakter globalny. Będziemy podróżować po świecie. Zobaczymy niesamowite miejsca. Mark Wahlberg i ja spędzimy razem wspaniałe lato.”

Holland wspomniał także o samym castingu do roli głównego bohatera, którego tak naprawdę nie było – odtwórca roli Spider-Mana siedział wraz z Tomem Rothmanem, szefem Sony Pictures, i rozmawiali o grach. Nagle Rothman zapytał „dlaczego nie zagrasz Nathana Drake'a?”, a aktor odpowiedział po prostu „Zrobiłbym wszystko, żeby zagrać Nathana Drake'a. Proszę, to byłoby niesamowite.”

Skoro więc już za niedługo możemy liczyć na pierwsze doniesienia z planu zdjęciowego, Sony w ciągu najbliższych dni musi przedstawić nowego reżysera „Uncharted”.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/uncharted-movie-doesnt-have-a-director-but-starts-/1100-6473862/

Tagi: film uncharted Naughty Dog sony sony pictures tom rothman uncharted