Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2020 18:11
Antonio Banderas Uncharted
1279V

Film Uncharted z Antonio Banderasem. Twórca Venoma zadba o produkcję

Film „Uncharted” naprawdę powstanie. Po latach walki o ekranizacje przygody Nathana Drake'a, Sony zadbało o ostatni szczegół i aktorzy mogą przygotowywać się do wejścia na plan. Dzisiaj poznaliśmy ostateczne szczegóły i nawet pewną ciekawostkę – w produkcji wystąpi Antonio Banderas.

Sony od lat próbuje stworzyć film „Uncharted”, ale wszystko zmierza w jednym kierunku i już wkrótce na ekranie zobaczymy Toma Hollanda w nowej roli. Jak wiadomo aktor wcieli się w Nathana Drake'a i otrzyma szansę współpracowania z Rubenen Fleischerem – reżyserem pierwszego „Venoma” i „Zombieland: Double Tap”.

Do obsady dołączyli Antonio Banderas, Sophia Ali oraz Tati Gabrielle, ale aktualnie nie potwierdzono kogo zagrają wybrani aktorzy. Trzeba jednak zauważyć, że Art Marcum i Matt Holloway przygotowali ostateczną wersję scenariusza – duet scenarzystów pracował razem przy „Shadow of Fear”, „Iron Man”, „Punisher: War Zone”, „Transformers: The Last Knight”, „Men in Black: International” oraz „Morbius”.

W produkcję są zaangażowane dwie firmy: Atlas Entertainment (Charles Roven, Alex Gartner), Arad Productions (Avi Arad, Ari Arad), a Playstation Productions, Asad Qizilbash oraz Carter Swan są producentami wykonawczymi.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://variety.com/2020/film/news/antonio-banderas-uncharted-movie-tom-holland-1203520345/

Tagi: film Uncharted Ruben Fleischer uncharted