Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2020 00:41
God of War Kratos
8273V

God of War z zabawnym Easter Eggiem. Baldur pokazuje, co tak naprawdę myśli o Kratosie

God of War to jedna z najlepszych gier tej generacji, która zachwyciła graczy z całego świata. Fani spędzili w świecie Kratosa wiele godzin, ale możemy mieć pewność, że w tytule nadal znajduje się kilka Easter Eggów do odkrycia. Najnowszy pokazuje prawdziwą relację Baldura i Kratosa.

Syn Odyna i Frigg miał duży wkład w rozwój historii z nowego God of War. Kratos miał okazję stanąć do walki z Baldurem, ale dopiero teraz możemy spojrzeć na pewny Easter Egg. Baldur wpadając w przepaść pokazał, co tak naprawdę myśli o Bogu Wojny.

[UWAGA NA SPOILER]

Ostrzegam przed spoilerem, choć szczerze mówiąc nie zobaczycie tutaj konkretnego fragmentu z historii, ale wolę spać spokojnie... Podczas starcia Kratosa z Baldurem w pewnym momencie ten drugi wpada w przepaść. Co syn Odyna robi w tym miejscu? Okazuje się, że pokazuje Kratosowi dwa środkowe palce.

Jest to ciekawy Easter Egg, który odkrył Lance McDonald – to on odblokował kamerę w P.T. oraz Bloodbornie zdradzają sekrety obu produkcji. Sytuacja jest o tyle interesująca, że deweloperzy wrzucili do gry takie „jajko” nie mając pewności, że ktokolwiek je kiedyś zobaczy.

Lance McDonald potwierdził, że nie było łatwo dorwać się do kodu God of War, ale po zakończeniu pracy może swobodnie poruszać się po świecie, przechadzać po terenach, zatrzymywać czas i dokładnie sprawdzać każdą scenę. Możemy mieć z tego powodu pewność, że to nie koniec jego odkryć – deweloperzy z Santa Monica mogli wrzucić do tytułu wiele podobnych Easter Eggów.

Warto spojrzeć:

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment