Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 15:59
God of War Netflix
1600V

God of War jako serial Netflix? Tego chciałby Cory Barlog

Twórca najnowszej przygody Kratosa jest w ostatnich miesiącach bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Cory Barlog komentuje różne wiadomości i nie ukrywa, że chciałby przenieść serię God of War na serial platformy Netflix.

Netflix chętnie bierze różne IP i przenosi je na swój serwis. Na platformie możemy zobaczyć już między innymi całkiem dobry serial na podstawie Castlevanii, a wkrótce streamingowy gigant ma przedstawić graczom nową serię Devil May Cry. Firma inwestuje ogromne pieniądze w przejmowanie lub wynajmowanie licencji i niespodziewanie w temacie wypowiedział się Cory Barlog

Twórca najnowszego God of War odpowiedział na wiadomość GamesIndustry, w którym dziennikarze zastanawiali się, jaką grową serię powinien przenieść Netflix na swoje serwery:

Muszę zaznaczyć, że nie jest to żadna zapowiedź. Barlog podkreślił, że spędził z tymi bohaterami mnóstwo czasu i wierzy w sukces takiego serialu. Trudno nie zgodzić się z pracownikiem Santa Monica Studio, bo pewnie wielu naszych czytelników chciałoby poznać dodatkowe wątki Kratosa, które zostałyby przedstawione w odcinkach.

Takie przyjemności to raczej temat bardzo odległy, ale warto pamiętać, że Sony w ubiegłym roku zapowiedziało PlayStation Productions – jest to zupełnie nowa inicjatywa, dzięki której firma będzie tworzyć filmy i seriale z własnych IP. Na dobry początek mamy otrzymać odcinkową historię w świecie Twisted Metal.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.psu.com/news/god-of-war-director-is-keen-on-a-netflix-series-for-kratos/

Tagi: cory barlog god of war netflix serial