Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 19:58
God of War PS4
3346V

Twórcy God of War dziękują fanom za GIF-y. Gracze otrzymają unikatowe kontrolery

Cory Barlog w ostatnich dniach jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i twórca najnowszego God of War kilkukrotnie pokazywał prace społeczności. Teraz Santa Monica Studio postanowiło nagrodzić fanów i dwóch szczęśliwców za swoją pracę zgarnie unikatowe kontrolery do PS4.

Najnowszy God of War (2018) zachęcił wielu graczy do tworzenia własnych materiałów. Niektórzy przygotowywali rysunki, kolejni kreowali opowiadania, a znaleźli się także chętni, którzy za pomocą gry tworzyli świetne GIF-y.

Do takich osób należą SunhiLegend oraz Much118x, którzy zostali dostrzeżeni przez Santa Monica Studio i samego Cory'ego Barloga – deweloper nagrał właśnie materiał, w którym dziękuje za wsparcie i nagradza autorów prac. Studio postanowiło rozdać dwa unikatowe kontrolery do PS4 – te pady trafiły w ręce wyłącznie twórców najnowszej przygody Kratosa.

To jest właściwie dobry moment na pokazanie prac, za które SunhiLegend i Much118x zostali nagrodzeni – fani zajmują się tworzeniem gifów, które trafiają na między innymi Twitter. Trzeba przyznać, że niektóre projekty prezentują naprawdę wysoką jakość.

Cory miał już nawet okazję nagrodzić Sunhiego:

Warto spojrzeć:

Źródło: Cory Barlog

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment