Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 19:49
Bloodborne 2
1419V

Bloodborne 2 nie powstaje na PS5. From Software skupia się na innych produkcjach

Nie możemy liczyć na szybką premierę Bloodborne 2. Według najnowszych informacji – From Software skupia się głównie na Elden Ring oraz pracuje nad kilkoma nieujawnionymi projektami, ale wśród tytułów nie znajduje się kontynuacja wielkiego hitu z PS4.

Od lat fani produkcji From Software mają nadzieje, że deweloperzy rozpoczęli już prace nad Bloodborne 2. Gra byłaby ozdobą premiery PS5 i na pewno wielu graczy zdecydowałoby się nabyć next-gena właśnie dla tej produkcji. Sony jednak najwidoczniej nie dogadało się z japońskim studiem.

Omni – informator jako pierwszy dzielił się szczegółami dotyczącymi Elden Ring – postanowił przerwać milczenie i wspomniał o From Software. Jego zdaniem Bloodborne 2 nie zmierza na PlayStation 5 i produkcja nie znajduje się w fazie projektowania. Nawet jeśli deweloperzy otrzymaliby zlecenie od Sony, to jednak nie możemy liczyć na szybką premierę – przygotowanie gry zajmie kilka lat.

Twórcy opracowują szereg projektów, ale głównym tytułem wciąż jest Elden Ring – ma to być największą opowieścią w historii studia. Omni wspomniał także, że w nadciągającym tytule trafimy do ogromnego świata przeładowanego życiem – każdy NPC ma posiadać swój cykl dnia, więc możemy go spotkać w różnych miejscach. From Software chce mieć pewność, że gracze poczują, że ten świat żyje – nie będzie to kolejny plac zabaw dla fanów pozycji japońskiego studia.

Więcej o grach From Software:

Źródło: https://wccftech.com/elden-ring-dynamic-wildlife-bloodborne-2/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software