Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2019 10:37
Elden Ring bohaterka
993V

Elden Ring zapewni wielu bossów. Miyazaki zapowiada ekscytujące pojedynki

Hidetaka Miyazaki podczas E3 2019 miał okazję zaprezentować swoją nową markę. Nie otrzymaliśmy wielu materiałów z Elden Ring, ale możecie mieć pewność, że gra będzie największą produkcją w historii From Software.

Podczas konferencji Microsoftu na E3 2019 otrzymaliśmy pierwszy zwiastun Elden Ring. Japończycy ponownie nie pokazali za wiele – identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku poprzednich projektów From Software.

Elden Ring to najambitniejszy tytuł w historii From Software!

Hidetaka Miyazaki nie pokazał za wiele, ale zamiast tego deweloper chętnie wypowiada się na temat produkcji. Podczas dyskusji z dziennikarzami Xbox Wire, Japończyk zaznaczył, że gracze mogą liczyć na zróżnicowanych przeciwników:

„Tak, oczywiście [odpowiedź na pytanie, czy możemy liczyć na wielu bossów – red.]. Walki z bossami to coś, co lubimy tworzyć i stanowić jeden z punktów kulminacyjnych tytułu. Uważamy, że gracze mogą liczyć na wiele wyjątkowych i przerażających bossów. ”

Nie jest to oczywiście zaskoczenie, ale pytanie nie pojawiło się bez przyczyny. Według pierwszych informacji, Elden Ring ma zapewnić nam pojedynki z przywódcami kolejnych królestw, więc gracze mogli się obawiać o wspominaną przez Miyazakiego różnorodność.

Miyazaki wspomniał także, że gameplay z Elden Ring będzie bardziej przypominał serię Dark Souls. Podczas walk skorzystamy z najróżniejszych broni, które pozwolą nam układać ciekawe taktyki.

Więcej o From Software:

Źródło: https://gamingbolt.com/elden-ring-will-have-a-wide-range-of-unique-and-horrifying-bosses

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software