Iza Łęcka Iza Łęcka 04.03.2020 08:07
Deus Ex Rozłam ludzkości
1777V

Xbox Game Pass bez 5 gier - sprawdźcie, w co jeszcze warto zagrać

Xbox Game Pass to abonament, która cieszy się sporą popularnością, gdyż Microsoft regularnie zasila usługę coraz mocniejszymi tytułami. Których produkcji jednak zabraknie w marcu?

W lutym Microsoft udostępnił graczom mocne gry w ramach usługi Xbox Game Pass. Od ponad tygodnia abonenci mogą już cieszyć się zabawą w Two Point Hospital czy Kingdom Hearts III, a nie możemy zapominać o takich produkcjach jak chociażby Yakuza 0, Final Fantasy XV czy Ninja Gaiden II.

Wraz z napływem nowych tytułów, regularnie z usługi znikają inne gry. W tym miesiącu Xbox Game Pass opuszczą lubiane przez graczy – Deus Ex: Rozłam ludzkości, Shenmue I & II, a także Thimbleweed Park i Lichtspeer: Double Speer Edition.

Xbox Game Pass bez Deus Ex: Rozłam ludzkości oraz Shenmue I & II

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutowało w 2016 roku, będąc czwartą pełnoprawną częścią uniwersum Deus Ex, za którą odpowiadał zespół Eidos Montreal. Produkcja została całkiem pochlebnie przyjęta przez graczy osiągając średnią na poziomie 83%.

Natomiast w 2018 roku sympatycy klasyki mogli zapoznać się z pakietem zawierającym zremasterowane dwie części kultowego Shenmue z 1999 i 2001 roku. Poprawiona została oprawa, a także zmieniono interfejs użytkownika, dodano opcję zmieniania sterowania (z dostępnym również klasycznym) czy ścieżki dźwiękowe. W ramach Xbox Game Pass, każdy kto chciał sobie odświeżyć lub poznać historie Ryo mógł nie tylko pobrać cały pakiet, ale i osobno każdą z części – Shenmue I lub Shenmue II.

Możemy się spodziewać, że wszystkie wymienione pozycje w ciągu najbliższych dwóch tygodni znikną z usługi. Jeżeli więc jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić ich – macie jeszcze trochę czasu.

Na naszym serwisie przeczytacie także inne informacje o Xboksie:

Źródło: https://kotaku.com/deus-ex-mankind-divided-and-shenmue-i-ii-are-leaving-1842059643

Tagi: co zniknie z xbox game pass deus ex: rozłam ludzkości Eidos Montreal Microsoft Shenmue I Square Enix xbox game pass