Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2020 22:00
Xbox One Phantom Magenta
2427V

Xbox One i Xbox One X z pięknym kontrolerem. Microsoft ujawnił Phantom Magenta

Microsoft zaprezentował kolejny kontroler do Xboksa One i Xboksa One X. Firma ponownie odświeża wygląd urządzenia, dba o półprzezroczystą obudowę i pamięta o kilka ciekawych rozwiązaniach. Poznajcie Phantom Magenta.

Microsoft zadbał już o dwa profesjonalne kontrolery z serii Elite, ale jednocześnie firma ulepsza standardowego pada do Xboksa One, który otrzymuje nowe rozwiązania oraz efektowne obudowy. Producent właśnie ujawnił Phantom Magenta i pad może trafić w gust wielu graczy.

Specjalne wydanie kontrolera Phantom Magenta będzie dostępne od 15 maja i zainteresowani gracze muszą przygotować 249 zł. Firma podkreśla, że sprzęt jest zgodny z Xbox One X, Xbox One S, Xbox One oraz Windows 10.

Pad otrzymał półprzezroczystą obudowę przechodzącą w ciemny róż, a dodatkowo Phantom Magenta został wyposażony w uchwyty o chropowatej fakturze, sprzęt pozwala na niestandardowe mapowania przycisków i umożliwia podłączenie dowolnych zestawów słuchawkowych 3,5-mm. Dzięki technologii Bluetooth możemy go bezprzewodowo podłączyć także do komputerów, laptopów oraz urządzeń mobilnych.

Xbox One Phantom Magenta

Sprawdźcie następne informacje związane z Microsoftem:

Źródło: Microsoft

Tagi: kontroler pad PC xbox One Xbox Series X