Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 20:36
Final Fantasy VII Remake Tifa
1293V

Final Fantasy VII Remake z dynamiczną rozdzielczością na PS4 i PS4 Pro. Stabilna rozgrywka na obu konsolach

Square Enix nie zawiodło graczy dopracowując wycinek Final Fantasy VII Remake. Jeśli cała produkcja będzie działać tak dobrze, to będziemy mogli mówić o fantastycznej rozgrywce na obu konsolach Sony.

Gracze zachwycają się Final Fantasy VII Remake, ponieważ deweloperzy zadbali o piękne odświeżenie gry. Trzeba jednak także zwrócić uwagę, że produkcja wygląda efektownie i działa bardzo solidnie.

Według najnowszych informacji, Square Enix wykorzystało dynamiczną rozdzielczość na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Na mocniejszym modelu gra działa od 2133x1200 do 2880x1620, a na bazowym modelu w od 1600x900 do 1920x1080. Twórcy wykorzystują technikę, by zapewnić graczom płynną rozgrywkę – tylko w niektórych scenach można dostrzec minimalne spadki poniżej 30 klatek na sekundę. Deweloperzy skupili się na wydajności, by gracze mogli cieszyć się dynamiczną rozgrywką nawet przy bardzo efektownych i widowiskowych scenach.

Jest to oczywiście wstępna analiza wykonana na wersji demonstracyjnej, ale możemy mieć nadzieję, że Square Enix w podobny sposób zadbało o całą grę i Final Fantasy VII Remake będzie błyszczeć od początku do końca.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-dynamic-resolution-performance/

Tagi: Final Fantasy VII Remake płynność rozdzielczość Square Enix