Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2020 21:11
PSN nowości PS4
1999V

Aktualizacja PSN. Sony ujawnia pierwsze marcowe gry z PS4

Sony opublikowało pełną listę pierwszych nowości przygotowanych na PS4. Na zestawieniu znajduje się między innymi rozszerzenie do The Division 2 – Władcy Nowego Jorku. Dodatek jest dostępny w dwóch wersjach.

Sony zaprasza graczy na kolejne nowości zmierzające na PS4. Na początek tygodnia gracze mogą zapoznać się z wersją demonstracyjną Final Fantasy VII Remake – pliki trafiły na serwery japońskiego producenta jeszcze w ubiegłym roku, ale w końcu możemy łatwo pobrać pozycję i sprawdzić oczekiwaną produkcję.

Wśród nowości można także wyróżnić wspomniany dodatek do The Divison 2 – Władcy Nowego Jorku to zupełnie nowa historia, która zaoferuje kilkanaście godzin zabawy. Na PS4 trafi także między innymi Pathologic 2 oraz polski 60 Seconds! Szczególnie warto polecić ten drugi tytuł, który w swoim czasie podbił już kilka platform i teraz deweloperzy są gotowi, by zaoferować swoją przygodę kolejnym graczom.

W marcu będziemy świadkami wielu świetnych premier – szczegółową listę znajdziecie na naszej stronie. Zainteresowanych zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie.

Nowe gry na PS4

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Sony:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/02/28/these-are-this-weeks-playstation-store-releases/

Tagi: aktualizacja nowe gry na ps4 playstation 4 ps4