Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.03.2020 10:07
Destroy All Humans!
921V

Destroy All Humans! wygląda znakomicie. Gameplay z wyczekiwanego remake'a

Odświeżona wersja Destroy All Humans! może się okazać jedną z lepszych propozycji w 2020 roku. Właśnie otrzymaliśmy gameplay z tej produkcji, prosto z PAX East 2020.

Wygląda na to, że deweloperzy tego remake'a naprawę przykładają się do pracy. Destroy All Humans! wygląda świetnie w odświeżonej wersji, która trafi na rynek w 2020 roku. Poniżej możecie sprawdzić najnowszy gameplay z tego projektu - rozgrywka została zaprezentowana na imprezie PAX East 2020, która odbywała się w trakcie weekendu.

Kiedy doczekamy się premiery odświeżonej przygody Crypto, który musi unicestwić ludzką rasę? Już bardzo niedługo - Destroy All Humans! ma trafić na rynek na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku. Niestety dokładny termin nadal nie został ujawniony przez THQ Nordic. Wiadomo natomiast, że premiera odbędzie się równocześnie na PC, PS4 i XOne.

Warto również sprawdzić, jak wielkie są zmiany graficzne w tym remake'u - autorzy naprawdę się postarali, dbając o znacznie lepszą oprawę wizualną, niż w pierwotnym wydaniu Destroy All Humans!

Jedynym problemem remake'a wydaje się używanie części starego dubbingu, który odstaje od obecnych standardów jakości dźwięku.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Black Forest Games Destroy All Humans! (2020) THQ Nordic