Destroy All Humans!

Destroy All Humans!

7,2
35 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.0
XBOX 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
17.5 godzin
Premiery
Świat:
21.06.2005
Europa:
24.06.2005
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
17.5 godzin
Premiery
Świat:
21.06.2005
Europa:
24.06.2005

Destroy All Humans! - opis gry

Destroy All Humans! to gra autorstwa ekipy Pandemic Studios, Tytuł został wydany w 2005 roku na PlayStation 2 i Xboxa i stanowi istną parodię filmów z lat pięćdziesiątych opowiadających o inwazji obcych. Tym razem jednak gracze mają możliwość stanięcia po drugiej stronie barykady i sprawdzenia jak mogłaby ona wyglądać z perspektywy kosmity.

W Destroy All Humans! gracze wcielają się w rolę Cryptosporidium-137, czyli kosmity, który przylatuje na Ziemię w celu przeprowadzenia śledztwa i odnalezienia swojego klona, Cryptosporidium-136. W tym celu nawiązuje on kontakt z organizacją rządową noszącą miano Majestic, która jest świadoma istnienia obcych cywilizacji. Niestety nie są oni skorzy do współpracy i momentalnie stają się jego największymi wrogami. Wizytówkę gry stanowi czarny humor oraz lekka, przyjemna i łatwa w odbiorze fabuła. A wszystko to ma miejsce nawet pomimo tego, że główny bohater przez cały czas stara się być śmiertelnie poważny. Oprócz zadań popychających fabułę do przodu, znalazło się tu miejsce także na różnorodne zadania poboczne, a pozytywny odbiór tej produkcji zapewnia kolorowa oprawa graficzna.

Destroy All Humans! to gra z otwartym światem - w skórze Crypto gracze mogą nie tylko wykonywać zlecane mu zadania, lecz również siać zawieruchę wśród mieszkańców miasta. Umożliwia to rozbudowany arsenał, jakim dysponuje główny bohater. Do najciekawszych jego elementów należy miotacz ładunków elektrycznych, pozwalający na rażenie ludzi prądem oraz broń umożliwiająca pozyskiwanie próbek ludzkich mózgów... przez odbyt. Ponadto Crypto robi doskonały użytek z telekinezy i przy jej pomocy może rzucać zarówno samochodami, jak i... krowami. Z pomocą przychodzi również gadżet sprawiający, iż ludzie myślą, że jest on jednym z nich. Dzięki temu nasz podopieczny może przekonywać ludzi, że jego ostatnie dokonania to nic więcej, jak tylko przejawy działalności komunistycznej. Ważną rolę odgrywa tutaj również statek kosmiczny, który pozwala na pokonywanie dużych dystansów. Został on wyposażony w broń pozwalającą obrócić w popiół nawet solidne konstrukcje.

Wideo - Destroy All Humans!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper