Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2020 07:31
DOOM Eternal Slayer
1591V

DOOM Eternal może działać w 1000 FPS. Ograniczeniem będzie tylko nasz sprzęt

DOOM Eternal ma zapewnić zupełnie nową jakość rozgrywki. Deweloperzy przygotowali grę korzystając z nowego silnika, który może zapewnić maksymalnie do 1000 FPS. Mówimy u zupełnie nowym doświadczeniu.

Doom Eternal jest największym tytułem id Software. Twórcy zapewnią wielką opowieść, która zaskoczy dynamicznymi i efektownymi starciami, a podczas walk jeszcze więcej frajdy będziemy odczuwać wykorzystując bogaty arsenał broni.

Dbając o najdrobniejsze szczegóły, twórcy są pewni sukcesu. DOOM Eternal został przygotowany na autorskim silniku (id Tech 7), który pozwolił osiągnąć nową jakość oprawy i dopracować płynność animacji. Gracze mogą liczyć na dynamiczniejsze eksplozje, lepsze efekty cząsteczkowe i nawet 1000 klatek na sekundę.

„W id Tech 6 udało nam się osiągnąć maksymalną wydajność 250 klatek na sekundę. Ta gra, jeśli masz odpowiedni sprzęt, może osiągać 1000 klatek na sekundę. To jest maksimum, jakie mamy.”

Wszystko zależy od możliwości naszego sprzętu, jednak DOOM Eternal będzie gotowy, gdy na rynku pojawią się nowe monitory, które zapewnią wsparcie większej liczby fps-ów. Autorzy wierzą w efekty swoich prac i są przekonani, że gra będzie błyszczeć przez wiele następnych lat, pozwalając również wykorzystać możliwości nowoczesnego sprzętu.

id Software bez problemu stworzyło jednostkę, która pozwoli im osiągnąć aż 400 klatek na sekundę, ale jest to dopiero początek.

Sprawdźcie kolejne informacje o DOOM Eternal:

Źródło: https://gamingbolt.com/doom-eternal-engine-allows-1000-fps-if-your-hardware-can-handle-it

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software