Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 13:30
DOOM Eternal z trybem BattleMode
773V

DOOM Eternal BattleMode. Demo z wieloosobowej sieczki zaprezentowane na krwawym materiale

Wreszcie, po kilku miesiącach od pierwszego pokazu, fani ponownie mogą rzucić okiem na bardzo mocno wyczekiwany tryb w najnowszej grze z serii DOOM. Mowa o BattleMode! 

Doom Eternal to bez wątpienia najgłośniejszy tytuł, jaki zadebiutuje w marcu. Bethesda szykuje projekt, w którym rozprawianie się z hordami przeciwników ma być jeszcze bardziej satysfakcjonujące i znacznie bardziej krwawe, niż miało to miejsce w doskonałej, poprzedniej odsłonie. 

Nie dziwi więc skala oczekiwań. Gracze zdają się bardzo mocno liczyć na powodzenie trybu BattleMode, który zaoferuje pojedynki sieciowe w niekoniecznie równych drużynach. Pierwsze przesłanki oraz kilkuminutowy pokaz otrzymaliśmy już w czerwcu ubiegłego roku, a teraz nareszcie możemy przyjrzeć się niezwykle długiej rozgrywce. Ta, bez zaskoczeń, zdaje się wyjątkowo intensywna i brutalna.

Co bardzo ciekawe, sieciowe przeprawy mają oferować doświadczenie z kampanii. Jeśli więc jakimś cudem umknęły Wam informacje o tym trybie, koniecznie sprawdźcie poniższe, prawie godzinne, demo z PAX East: 

Podczas tego samego wydarzenia zaprezentowano nam także kosmetyczną stronę produkcji. Na kilkuminutowym materiale możemy przyjrzeć się temu, co niekoniecznie wpłynie na poziom naszej postaci, albo nasze zdolności, ale bez wątpienia sprawi, że wyróżnimy się na tle innych graczy. Sprawdźcie sami! 

Więcej wiadomości na temat tej gry znajdziesz poniżej:

Źródło: https://mp1st.com/news/doom-battlemode-gameplay-and-cosmetics-showcased

Tagi: bethesda Doom Eternal id Software